KGM15CR50J226MM kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 2.455
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 10.848
Datablad
Direkte
YAGEO
Direkte
Samsung Electro-Mechanics
KEMET
KEMET
TDK
TDK
YAGEO
Samsung Electro-Mechanics
Cal-Chip Electronics, Inc.
22 µF ±20% 6,3V Keramiske kondensatorer X5R 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
KGM15CR50J226MM
DigiKeys varenummer
478-KGM15CR50J226MMTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
KGM15CR50J226MM
Beskrivelse
CAP CER 22UF 6.3V X5R 0603
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
KGM15CR50J226MM Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,039" (1,00mm)