CC0603MPX5R5BB226
DigiKeys varenummer
13-CC0603MPX5R5BB226TR-ND - Tape & Reel (TR)
13-CC0603MPX5R5BB226CT-ND - Afskåret tape (CT)
13-CC0603MPX5R5BB226DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CC0603MPX5R5BB226
Beskrivelse
CAP 0603
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 µF ±20% 6,3V Keramiske kondensatorer X5R 0603 (1608 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,039" (1,00mm)