KGM15AR71H123MT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 12.499
Datablad
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 10.672
Datablad
Direkte
Knowles Syfer
Direkte
KEMET
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
Knowles Syfer
0.012 µF ±20% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
KGM15AR71H123MT
DigiKeys varenummer
478-KGM15AR71H123MTTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
KGM15AR71H123MT
Beskrivelse
CAP CER 0.012UF 50V X7R 0603
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
KGM15AR71H123MT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,032" B (1,60mm x 0,81mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)