KGM15AR72A123MT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 14.238
Datablad
Direkte
Knowles Syfer
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Knowles Syfer
KEMET
KEMET
0.012 µF ±20% 100V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
KGM15AR72A123MT
DigiKeys varenummer
478-KGM15AR72A123MTTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
KGM15AR72A123MT
Beskrivelse
CAP CER 0.012UF 100V X7R 0603
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
KGM15AR72A123MT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,032" B (1,60mm x 0,81mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,95mm)