KGM03ACG1H560JH
DigiKeys varenummer
478-KGM03ACG1H560JHTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KGM03ACG1H560JHCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-KGM03ACG1H560JHDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
KGM03ACG1H560JH
Beskrivelse
CAP CER 56PF 50V C0G/NP0 0201
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
56 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0201 (0603 metrisk)
EDA/CAD-modeller
KGM03ACG1H560JH Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,013" (0,33mm)