KGK55CR73H332KV2B
DigiKeys varenummer
478-KGK55CR73H332KV2BTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KGK55CR73H332KV2BCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-KGK55CR73H332KV2BDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
KGK55CR73H332KV2B
Beskrivelse
CAP CER 3300PF 250VAC X7R 2220
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3300 pF ±10% 250VAC Keramiske kondensatorer X7R 2220 (5750 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Klassificeringer
X1, Y2
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
2220 (5750 metrisk)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,224" L x 0,197" B (5,70mm x 5,00mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,110" (2,80mm)