CAS21C332KARFC
DigiKeys varenummer
399-CAS21C332KARFCTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-CAS21C332KARFCCT-ND - Afskåret tape (CT)
399-CAS21C332KARFCDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CAS21C332KARFC
Beskrivelse
SFTY 2220 3.3NF X1 250 / Y2 250
Producentens standard leveringstid
99 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3300 pF ±10% 250VAC Keramiske kondensatorer X7R 2220 (5750 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CAS21C332KARFC Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
X1, Y2
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
2220 (5750 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,224" L x 0,197" B (5,70mm x 5,00mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,110" (2,80mm)