KAM15AR71E333KT
DigiKeys varenummer
478-KAM15AR71E333KTTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KAM15AR71E333KTCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-KAM15AR71E333KTDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
KAM15AR71E333KT
Beskrivelse
CAP CER 0.033UF 25V X7R 0603
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.033 µF ±10% 25V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
EDA/CAD-modeller
KAM15AR71E333KT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,032" B (1,60mm x 0,81mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)