KAM15AR81H333JT
DigiKeys varenummer
478-KAM15AR81H333JTTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KAM15AR81H333JTCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-KAM15AR81H333JTDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
KAM15AR81H333JT
Beskrivelse
CAP CER 0.033UF 50V X8R 0603
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.033 µF ±5% 50V Keramiske kondensatorer X8R 0603 (1608 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
KAM15AR81H333JT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Mfr
Funktioner
Høj temperatur
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Klassificeringer
AEC-Q200
Varestatus
Aktiv
Applikationer
Kapacitans
Monteringstype
Tolerance
±5%
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Spænding - Nominel
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,032" B (1,60mm x 0,81mm)
Temperaturkoefficient
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)