HL023R6BTTR det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
3.6 nH Uskærmet Flerlag Induktor 311 mA 280mOhm maks. 0402 (1005 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
HL023R6BTTR
DigiKeys varenummer
478-6922-2-ND - Tape & Reel (TR)
478-6922-1-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
HL023R6BTTR
Beskrivelse
FIXED IND 3.6NH 311MA 280 MOHM
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
HL023R6BTTR Modeller
Kategori
DC-modstand (DCR)
280mOhm maks.
Mfr
Q @ frek.
27 @ 450MHz
Serie
Frekvens - Selvresonans
6,85GHz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Forældet
Induktansfrekvens - Test
450 MHz
Type
Flerlag
Monteringstype
Overflademontering
Materiale - Kerne
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Induktans
Leverandørs enhedspakning
0402 (1005 metrisk)
Tolerance
±0,1nH
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,023" B (1,00mm x 0,58mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,018" (0,45mm)