HLC023R6BTTR
DigiKeys varenummer
478-7202-2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
HLC023R6BTTR
Beskrivelse
FIXED IND 3.6NH 457MA 350 MOHM
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3.6 nH Uskærmet Flerlag Induktor 457 mA 350mOhm maks. 0402 (1005 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
HLC023R6BTTR Modeller
Kategori
DC-modstand (DCR)
350mOhm maks.
Mfr
Q @ frek.
27 @ 450MHz
Serie
Frekvens - Selvresonans
10GHz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - Test
450 MHz
Type
Flerlag
Monteringstype
Overflademontering
Materiale - Kerne
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Induktans
Leverandørs enhedspakning
0402 (1005 metrisk)
Tolerance
±0,1nH
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,023" B (1,00mm x 0,58mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,018" (0,45mm)