CX3225SB25000D0FFFCC
DigiKeys varenummer
478-CX3225SB25000D0FFFCCTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-CX3225SB25000D0FFFCCCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-CX3225SB25000D0FFFCCDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CX3225SB25000D0FFFCC
Beskrivelse
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25 MHz ±10ppm Krystaller 8pF 50 Ohms 4-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CX3225SB25000D0FFFCC Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
8pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
50 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
25 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)