CB3LV-3C-12M288000
DigiKeys varenummer
110-CB3LV-3C-12M288000TR-ND - Tape & Reel (TR)
110-CB3LV-3C-12M288000CT-ND - Afskåret tape (CT)
110-CB3LV-3C-12M288000DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CB3LV-3C-12M288000
Beskrivelse
XTAL OSC XO 12.2880MHZ HCMOS TTL
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
12.288 MHz XO (standard) HCMOS, TTL Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CB3LV-3C-12M288000 Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Strøm - Forsyning (maks.)
12mA
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Type
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)