CDR35BX474AKZS kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
KEMET
På lager: 617
Vishay Vitramon
KEMET
Vishay Vitramon
0.47 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer BX 1825 (4564 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CDR35BX474AKZS
DigiKeys varenummer
478-CDR35BX474AKZS-ND
Producenter
Producentens varenummer
CDR35BX474AKZS
Beskrivelse
CAP CER SMP MLC HI-REL
Producentens standard leveringstid
28 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CDR35BX474AKZS Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Fejlfrekvens
S (0,001%)
Pakke/hus
1825 (4564 metrisk)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,252" B (4,50mm x 6,40mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,059" (1,50mm)