CDR35BX474AKWS\M500
DigiKeys varenummer
478-CDR35BX474AKWS\M500TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CDR35BX474AKWS\M500
Beskrivelse
CAP CER SMP MLC HI-REL
Producentens standard leveringstid
28 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.47 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer BX 1825 (4564 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CDR35BX474AKWS\M500 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Fejlfrekvens
S (0,001%)
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
1825 (4564 metrisk)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,252" B (4,50mm x 6,40mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,059" (1,50mm)