CDR31BX183AKSR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
KEMET
Vishay Vitramon
0.018 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer BX 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CDR31BX183AKSR
DigiKeys varenummer
478-CDR31BX183AKSR-ND
Producenter
Producentens varenummer
CDR31BX183AKSR
Beskrivelse
CAP CER SMP MLC HI-REL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CDR31BX183AKSR Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Fejlfrekvens
R (0,01%)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,051" (1,30mm)