CDR31BX183AKUR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Vishay Vitramon
0.018 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer BX 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CDR31BX183AKUR
DigiKeys varenummer
CDR31BX183AKUR-ND
Producenter
Producentens varenummer
CDR31BX183AKUR
Beskrivelse
CAP CER 0.018UF 50V 10% BX 0805
Producentens standard leveringstid
38 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CDR31BX183AKUR Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Fejlfrekvens
R (0,01%)
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,051" (1,30mm)