CDR31BX102BKSR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
KEMET
KEMET
1000 pF ±10% 100V Keramiske kondensatorer BX 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CDR31BX102BKSR
DigiKeys varenummer
478-CDR31BX102BKSR-ND
Producenter
Producentens varenummer
CDR31BX102BKSR
Beskrivelse
CAP CER SMP MLC HI-REL
Producentens standard leveringstid
28 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CDR31BX102BKSR Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Bulk
Fejlfrekvens
R (0,01%)
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,051" (1,30mm)