CDR31BX102BKUR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KEMET
På lager: 0
Datablad
Similar
KYOCERA AVX
På lager: 87.124
Datablad
1000 pF ±10% 100V Keramiske kondensatorer BX 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CDR31BX102BKUR
DigiKeys varenummer
CDR31BX102BKUR-ND
Producenter
Producentens varenummer
CDR31BX102BKUR
Beskrivelse
CAP CER 1000PF 100V BX 0805
Producentens standard leveringstid
38 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CDR31BX102BKUR Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Fejlfrekvens
R (0,01%)
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,051" (1,30mm)