18125A103JAT4A kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 375
Datablad
På lager: 0
På lager: 728
Similar
Parametrisk ækvivalent
Direkte
Knowles Syfer
Direkte
KEMET
KEMET
Knowles Syfer
10000 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1812 (4532 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Ceramic 1812
18125A103JAT4A
DigiKeys varenummer
478-KGM43BCG1H103JSTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
18125A103JAT4A
Beskrivelse
CAP CER 10000PF 50V C0G/NP0 1812
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
18125A103JAT4A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,057" (1,45mm)