18125A103JAT2A
DigiKeys varenummer
478-KGM43BCG1H103JVTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KGM43BCG1H103JVCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-KGM43BCG1H103JVDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
18125A103JAT2A
Beskrivelse
CAP CER 10000PF 50V C0G/NP0 1812
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10000 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1812 (4532 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
18125A103JAT2A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1812 (4532 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,057" (1,45mm)