18122C473JAT2A kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Direkte
Knowles Syfer
På lager: 0
Datablad
Direkte
KEMET
Opgradering
Knowles Syfer
Similar
TDK
Similar
TDK
På lager: 878
0.047 µF ±5% 200V Keramiske kondensatorer X7R 1812 (4532 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Ceramic 1812
18122C473JAT2A
DigiKeys varenummer
478-KGM43BR72D473JVTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
18122C473JAT2A
Beskrivelse
CAP CER 0.047UF 200V X7R 1812
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
18122C473JAT2A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1812 (4532 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,057" (1,45mm)