1812J6300473JXT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Knowles Syfer
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Knowles Syfer
På lager: 0
Datablad
Similar
TDK
Similar
TDK
På lager: 878
0.047 µF ±5% 630V Keramiske kondensatorer X7R 1812 (4532 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1812J6300473JXT
DigiKeys varenummer
1812J6300473JXT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1812J6300473JXT
Beskrivelse
CAP CER 0.047UF 630V X7R 1812
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
1812J6300473JXT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,098" (2,50mm)