1808CA332KAT1A kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Similar
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
3300 pF ±10% 630V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1808 (4520 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1808CA332KAT1A
DigiKeys varenummer
1808CA332KAT1A-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1808CA332KAT1A
Beskrivelse
CAP CER 3300PF 630V NP0 1808
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
1808CA332KAT1A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Højspænding
Emballage
Tape & Reel (TR)
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
1808 (4520 metrisk)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,181" L x 0,079" B (4,60mm x 2,00mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,071" (1,80mm)