1808CA332JAT1A
DigiKeys varenummer
1808CA332JAT1A-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1808CA332JAT1A
Beskrivelse
CAP CER 3300PF 630V C0G/NP0 1808
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3300 pF ±5% 630V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1808 (4520 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
1808CA332JAT1A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Højspænding
Emballage
Tape & Reel (TR)
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
1808 (4520 metrisk)
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,181" L x 0,079" B (4,60mm x 2,00mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,071" (1,80mm)