12061Z225KAT2A
DigiKeys varenummer
478-KGM31AS72A225KUTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KGM31AS72A225KUCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-KGM31AS72A225KUDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
12061Z225KAT2A
Beskrivelse
CAP CER 2.2UF 100V X7S 1206
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2.2 µF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7S 1206 (3216 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,070" (1,78mm)