100B820JP500XT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 2.130
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
82 pF ±5% 500V Keramiske kondensatorer P90 1111 (2828 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
100B820JP500XT
DigiKeys varenummer
478-100B820JP500XTTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
100B820JP500XT
Beskrivelse
CAP CER 82PF 500V P90 1111
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
High Q, Lavt tab, Lavt ESL
Emballage
Tape & Reel (TR)
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
1111 (2828 metrisk)
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,110" L x 0,110" B (2,79mm x 2,79mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,102" (2,59mm)