100B820JW500XT1K
DigiKeys varenummer
1284-100B820JW500XT1KTR-ND - Tape & Reel (TR)
1284-100B820JW500XT1KCT-ND - Afskåret tape (CT)
1284-100B820JW500XT1KDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
100B820JW500XT1K
Beskrivelse
CAP CER 82PF 500V P90 1111
Detaljeret beskrivelse
82 pF ±5% 500V Keramiske kondensatorer P90 1111 (2828 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
100B820JW500XT1K Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,110" L x 0,110" B (2,79mm x 2,79mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,102" (2,59mm)