08051A221K4T2A kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 18.852
Datablad
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 4.019
Datablad
Direkte
Knowles Syfer
Direkte
KEMET
Knowles Syfer
220 pF ±10% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)