08051A221J4T4A | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | 08051A221J4T4A |
Beskrivelse | CAP CER 220PF 100V NP0 0805 |
Producentens standard leveringstid | 15 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 220 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk) |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | 08051A221J4T4A Modeller |
Kategori | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Mfr | Klassificeringer AEC-Q200 |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Applikationer |
Varestatus Aktiv | Monteringstype |
Kapacitans | Pakke/hus 0805 (2012 metrisk) |
Tolerance ±5% | Størrelse/dimension 0,079" L x 0,049" B (2,01mm x 1,25mm) |
Spænding - Nominel | Tykkelse (maks.) 0,037" (0,94mm) |