0603YC333K4T2A kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Direkte
YAGEO
På lager: 0
Datablad
Direkte
TDK
0.033 µF ±10% 16V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
0603YC333K4T2A
DigiKeys varenummer
478-KAM15AR71C333KTTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
0603YC333K4T2A
Beskrivelse
CAP CER 0.033UF 16V X7R 0603
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
0603YC333K4T2A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,032" B (1,60mm x 0,81mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)