06035C103K4T4H kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 14.338
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 41.867
Datablad
Direkte
YAGEO
Direkte
YAGEO
TDK
TDK
Samsung Electro-Mechanics
10000 pF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
06035C103K4T4H
DigiKeys varenummer
478-06035C103K4T4HTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
06035C103K4T4H
Beskrivelse
CAP CER 10000PF 50V X7R 0603
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
06035C103K4T4H Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,032" B (1,60mm x 0,81mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)