06035A180FA12A kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 8.328
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
På lager: 280
Direkte
Knowles Syfer
Direkte
Walsin Technology Corporation
YAGEO
YAGEO
Vishay Vitramon
På lager: 432
Vishay Vitramon
18 pF ±1% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
06035A180FA12A
DigiKeys varenummer
06035A180FA12A-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
06035A180FA12A
Beskrivelse
CAP CER 18PF 50V C0G/NP0 0603
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
06035A180FA12A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tolerance
±1%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,032" B (1,60mm x 0,81mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)