0603J0500180FCT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Knowles Syfer
På lager: 10.636
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
Direkte
KYOCERA AVX
Direkte
YAGEO
KYOCERA AVX
På lager: 280
18 pF ±1% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 (1B) 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
0603J0500180FCT
DigiKeys varenummer
0603J0500180FCT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
0603J0500180FCT
Beskrivelse
CAP CER 18PF 50V C0G/NP0 0603
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
0603J0500180FCT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±1%
Tykkelse (maks.)
0,031" (0,80mm)