06033C333KA12A er udgået og forhandles ikke længere af DigiKey.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Datablad
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 3.408
Datablad
Direkte
Walsin Technology Corporation
Direkte
Knowles Syfer
KEMET
KEMET
YAGEO
YAGEO
Samsung Electro-Mechanics
På lager: 1
Vishay Vitramon
På lager: 472
Vishay Vitramon
0.033 µF ±10% 25V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
06033C333KA12A
DigiKeys varenummer
06033C333KA12A-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
06033C333KA12A
Beskrivelse
CAP CER 0.033UF 25V X7R 0603
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
06033C333KA12A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,032" B (1,60mm x 0,81mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)