KGM15BR71H333KT
DigiKeys varenummer
478-KGM15BR71H333KTTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KGM15BR71H333KTCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-KGM15BR71H333KTDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
KGM15BR71H333KT
Beskrivelse
CAP CER 0.033UF 50V X7R 0603
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.033 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
EDA/CAD-modeller
KGM15BR71H333KT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,032" B (1,60mm x 0,81mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,95mm)