06033A122JAQ2A er udgået og forhandles ikke længere af DigiKey.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
KYOCERA AVX
På lager: 3.755
Datablad
Similar
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Direkte
Knowles Syfer
Direkte
KEMET
YAGEO
Opgradering
Knowles Syfer
Opgradering
1200 pF ±5% 25V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
06033A122JAQ2A
DigiKeys varenummer
06033A122JAQ2A-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
06033A122JAQ2A
Beskrivelse
CAP CER 1200PF 25V NP0 0603
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
06033A122JAQ2A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Applikationer
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,032" B (1,60mm x 0,81mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)