06035C122JAT2A
DigiKeys varenummer
478-10347-2-ND - Tape & Reel (TR)
478-10347-1-ND - Afskåret tape (CT)
478-10347-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
06035C122JAT2A
Beskrivelse
CAP CER 1200PF 50V X7R 0603
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1200 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
EDA/CAD-modeller
06035C122JAT2A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,032" B (1,60mm x 0,81mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)