1812Y2K50222MXT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Knowles Syfer
På lager: 120
På lager: 0
2200 pF ±20% 2500V (2,5kV) Keramiske kondensatorer X7R 1812 (4532 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1812Y2K50222MXT
DigiKeys varenummer
1812Y2K50222MXT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1812Y2K50222MXT
Beskrivelse
CAP CER 2200PF 2.5KV X7R 1812
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
1812Y2K50222MXT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,098" (2,50mm)