1812Y4K00222MXT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Knowles Syfer
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Knowles Syfer
På lager: 0
Datablad
2200 pF ±20% 4000V (4kV) Keramiske kondensatorer X7R 1812 (4532 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1812Y4K00222MXT
DigiKeys varenummer
1812Y4K00222MXT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1812Y4K00222MXT
Beskrivelse
CAP CER 2200PF 4KV X7R 1812
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
1812Y4K00222MXT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1812 (4532 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,098" (2,50mm)