1808J1000563KDT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.056 µF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R 1808 (4520 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1808J1000563KDT
DigiKeys varenummer
1808J1000563KDT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1808J1000563KDT
Beskrivelse
CAP CER 0.056UF 100V X7R 1808
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
1808J1000563KDT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,079" B (4,50mm x 2,00mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,079" (2,00mm)