1808J2500563KDT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Knowles Syfer
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Knowles Syfer
På lager: 0
Datablad
0.056 µF ±10% 250V Keramiske kondensatorer X7R 1808 (4520 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1808J2500563KDT
DigiKeys varenummer
1808J2500563KDT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1808J2500563KDT
Beskrivelse
CAP CER 0.056UF 250V X7R 1808
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
1808J2500563KDT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Høj temperatur
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,079" B (4,50mm x 2,00mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,079" (2,00mm)