1210J5000103MXT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Datablad
Opgradering
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
Direkte
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
KEMET
På lager: 616
KEMET
Johanson Dielectrics Inc.
10000 pF ±20% 500V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1210J5000103MXT
DigiKeys varenummer
1210J5000103MXT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1210J5000103MXT
Beskrivelse
CAP CER 10000PF 500V X7R 1210
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
1210J5000103MXT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,079" (2,00mm)