12107C103KAT2A | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | 12107C103KAT2A |
Beskrivelse | CAP CER 10000PF 500V X7R 1210 |
Producentens standard leveringstid | 14 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 10000 pF ±10% 500V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk) |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | 12107C103KAT2A Modeller |
Kategori | Temperaturkoefficient |
Mfr | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Serie | Applikationer |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Monteringstype |
Varestatus Aktiv | Pakke/hus 1210 (3225 metrisk) |
Kapacitans | Størrelse/dimension 0,130" L x 0,098" B (3,30mm x 2,50mm) |
Tolerance ±10% | Tykkelse (maks.) 0,057" (1,45mm) |