0805Y0500473KXT | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | 0805Y0500473KXT |
Beskrivelse | CAP CER 0.047UF 50V X7R 0805 |
Producentens standard leveringstid | 11 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 0.047 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk) |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | 0805Y0500473KXT Modeller |
Kategori | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Mfr | Funktioner Blød terminering |
Serie | Applikationer |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Monteringstype |
Varestatus Aktiv | Pakke/hus 0805 (2012 metrisk) |
Kapacitans | Størrelse/dimension 0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm) |
Tolerance ±10% | Tykkelse (maks.) 0,051" (1,30mm) |