0603Y0500273KXT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Knowles Syfer
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Knowles Syfer
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Direkte
KYOCERA AVX
0.027 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
0603Y0500273KXT
DigiKeys varenummer
0603Y0500273KXT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
0603Y0500273KXT
Beskrivelse
CAP CER 0.027UF 50V X7R 0603
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
0603Y0500273KXT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering, Høj temperatur
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,031" (0,80mm)