T521X336M050ATE075
DigiKeys varenummer
399-11721-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-11721-1-ND - Afskåret tape (CT)
399-11721-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
T521X336M050ATE075
Beskrivelse
CAP TANT POLY 33UF 50V 2917
Detaljeret beskrivelse
33 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 50 V 2917 (7343 metrisk) 75mOhm @ 100kHz
EDA/CAD-modeller
T521X336M050ATE075 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
33 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
X
Spænding - Nominel
50 V
Funktioner
Universal
Type
Formstøbt
Grundlæggende varenummer
ESR (ækvivalent seriemodstand)
75mOhm @ 100kHz