T543X336K050ATW075 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Datablad
33 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 50 V 2917 (7343 metrisk) 75mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T543X336K050ATW075
DigiKeys varenummer
399-T543X336K050ATW075TR-ND - Tape & Reel (TR)
399-T543X336K050ATW075CT-ND - Afskåret tape (CT)
399-T543X336K050ATW075DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
T543X336K050ATW075
Beskrivelse
CAP TANT SMD POLYMER HI-REL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T543X336K050ATW075 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Producenter
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
33 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerance
±10%
Spænding - Nominel
50 V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
75mOhm @ 100kHz