T521X227M016ATE0507280 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 500
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
På lager: 1.298
220 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 16 V 2917 (7343 metrisk) 50mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T521X227M016ATE0507280
DigiKeys varenummer
399-T521X227M016ATE0507280TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T521X227M016ATE0507280
Beskrivelse
CAP TANT POLY 220UF 16V 2917
Producentens standard leveringstid
36 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T521X227M016ATE0507280 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Producenter
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
220 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
X
Spænding - Nominel
16 V
Funktioner
Universal
Type
Formstøbt
Grundlæggende varenummer
ESR (ækvivalent seriemodstand)
50mOhm @ 100kHz