T521D227M016ATE050
DigiKeys varenummer
399-T521D227M016ATE050TR-ND - Tape & Reel (TR)
399-T521D227M016ATE050CT-ND - Afskåret tape (CT)
399-T521D227M016ATE050DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
T521D227M016ATE050
Beskrivelse
CAP TANT POLY 220UF 16V 2917
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
220 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 16 V 2917 (7343 metrisk) 50mOhm @ 100kHz
EDA/CAD-modeller
T521D227M016ATE050 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Kapacitans
220 µF
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Spænding - Nominel
16 V
Producents størrelseskode
D
Type
Formstøbt
Funktioner
Universal
ESR (ækvivalent seriemodstand)
50mOhm @ 100kHz